ÜRÜN DETAYLARI


FİYATI: 19.800 TL + KDV

KAMPANYALI FİYATI: 17.820 TL + KDV

Fiyatlarımıza Kargo Ücreti Dahildir.

Sipariş için lütfen arayınız. 0 (533) 138 78 26

 

 

Aktiviteli Top Oyun Havuzu ve Trambolin , iç ve dış mekana  (İndoor Playground ve Outdoor Playground)uygun üretilmektedir.

İlgi çekici oyuncakların bulunduğu top havuzları; ev ile okul arasında hafta içi her gün mekik dokuyan çocukların hafta sonlarında bir yerlerde enerji atmaları için en güzel aktivitedir

Top havuzlarının tercih edilmesiyle çocuklarda var olan negatif enerjilerin dışarıya atılmasını sağlar.

Ürünlerimiz kendi imalatımız olup 1500 adet top hediyeli top havuzu modelimiz istenilen renkte ve ölçüde üretim sağlanmaktadır. 

Küçük yaştaki çocuklar için ise çok daha küçük boyutlu dört bir yanı file korumalı çocuk top havuzlu trambolin modellerimiz vardır.

Alışveriş merkezlerinde yetişkinlerin rahat gezebilmeleri için büyük kaydıraklı top oyun havuzlarında çocukların eğlenceleri de çok uzun saatler sürebilmektedir. 

Yumuşak , çocuklar için zararsız modern ve şık top havuzları, bebeğinizi saatlerce güvenli oyun alanında eğlendirmeyi garanti ediyor!

Tüm metal aksamlar köpük borusu ve branda kullanılarak yumuşatılmıştır.

Taşıyıcı konstrüksiyonlar arası file ve branda ile kapatılmıştır.

Başta İzmir  büyük top havuzlu trambolin modelleri yedek parçaları  ve  fiyatları ile İstanbul, Ankara, Adana olmak üzere yurt geneli ve yurtdışı referanslarımız mevcuttur.

 

 

Teknik Çizim

KATEGORİLER